Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Opravdu příšerný. To bych nikomu nepřála, svěřila se Agáta Hanychová

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Instagram/Agáta Hanychová

Rok s letopočtem 2024 je už přes dva týdny minulostí a každý z nás dělá první kroky v letošním roce. Jinak to nemá ani Agáta Hanychová, pro kterou nebylo uplynulých dvanáct měsíců jednoduchých. 

Hanychová sice celý uplynulý rok strávila v manželství se staronovým životním partnerem Mirkem Dopitou, otcem syna Kryšpína, ale do dnešního dne se stále nevypořádala s dědictvím předchozího vztahu s Jaromírem Soukupem. 

Není tedy divu, že o roce s číslovkou 2024 nemluví zrovna nejlépe. "Celý loňský rok byl opravdu příšerný, nikomu bych ho nepřála," svěřila se trojnásobná maminka pro server extra.cz.

Asi nejtěžším momentem byla zářijová potyčka Dopity se Soukupem u jejího domu, kterou se následně zabývala policie. Ta ale dospěla k takovému závěru, že nedošlo k trestnému činu, a věc předala správnímu orgánu.

Alespoň závěr loňského roku byl podle představ Hanychové, která s rodinou vyrazila na dovolenou. A vzala s sebou i svou maminku Veroniku Žilkovou. Teď si vyčítá, že to nedělala už v minulosti.

"Poprvé jsem byla na dovolené i s mámou a už chápu, proč si lidé berou na dovolené ty babičky. Byl to opravdu relax, a jak jsme tam byli tři dospělí lidé, tak jsme se o ty děti střídali a bylo to super," vysvětlila. 

Témata:  Agáta Hanychová

Související

Aktuálně se děje

31. ledna 2026 14:48

Výbuch boxu v Hnojníku: Exploze zničila výdejní místo Zásilkovny

V obci Hnojník na Frýdecko-Místecku došlo v noci na sobotu k silné explozi, která vážně poškodila samoobslužné výdejní boxy. Oznámení o poničeném zařízení přijala policie na tísňové lince 158 v nočních hodinách. Prvosledová hlídka po příjezdu na místo potvrdila, že značná část výdejního místa byla zničena výbuchem, jehož přesná příčina zůstává předmětem intenzivního vyšetřování.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy