Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Povodně zasáhly další slavnou Češku. Michaela Ochotská řekla, co se stalo

Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
Foto: Korzo

Česko zasáhly ničivé povodně, přičemž hrozba na řadě míst stále trvá. Jinde už nejspíš mají to nejhorší za sebou. Velká voda se prohnala i Bruntálem a jeho okolím, kam se před časem odstěhovala Michaela Ochotská. 

Ochotská se před časem ztratila lidem z očí, když skončila na Nově, kde moderovala Televizní noviny. Dnes se drží v ústraní, což ale neznamená, že by se na ni zapomnělo. Fanoušci na ni nepochybně mysleli, když se dozvěděli o ničivé povodni v Jeseníkách.

Bruntál, kde žije ona i další členové její rodiny, se nachází na Černém potoce, kde byl v neděli v profilu Mezina také dosažen nejvyšší třetí stupeň povodňové aktivity. I v tomto regionu se voda vylila z koryta a páchala škody.

"Obce kolem nás jsou na tom velmi špatně. Co se týče našeho bydlení, jsme naštěstí v pořádku, voda se k nám nedostala. Bohužel rodině dům voda zaplavila. Čekáme, až opadne, pak půjdeme pomáhat a odklízet škody," prozradila Ochotská webu super.cz. 

Na Bruntálsku dokonce došlo k jednomu úmrtí v souvislosti s ničivými povodněmi. Potvrzeny jsou zatím tři oběti, dalších několik lidí se však pohřešuje. 

Témata:  Michaela Ochotská povodně září 2024

Související

Aktuálně se děje

21. srpna 2025 19:58

Jím víc než dřív, pochlubila se Adele. Jak tedy zhubla 45 kilo?

Britská zpěvačka Adele zažila v posledních letech výraznou osobní i fyzickou proměnu, kterou veřejnost poprvé zaznamenala v roce 2020, když na Instagramu zveřejnila fotografii ke svým 32. narozeninám. Její štíhlá postava tehdy vyvolala obrovský ohlas. Sama zpěvačka ale opakovaně zdůrazňuje, že pro ni nikdy nešlo o samotné hubnutí, ale o psychickou pohodu a zdraví.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy