Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Proč se zajímat o hladinu testosteronu?

Proč se zajímat o hladinu testosteronu?
Proč se zajímat o hladinu testosteronu?
Foto: Adobestock

PR článek - Snížená hladina testosteronu v krvi je doslova civilizační chorobou, která dnes postihuje i muže po čtyřicátém roku věku, na kterých se negativně projevují sedavý způsob života, nevyvážená strava, nadměrný stres, nedostatečný spánek apod.

Pokud dojde k výraznému poklesu hladiny testosteronu, může se to projevit následujícími způsoby:

- úbytek svalové hmoty a celkově fyzické výkonnosti,
- změny nálad se sklonem k depresím,
- snížená pevnost kostí,
- poruchy spánku,
- zhoršená paměť a schopnost koncentrace,
- zhoršená schopnost spalovat tuky,
- ztráta chuti na sex.

Způsobů odvrácení zrychleného úbytku testosteronu je několik, najdete je například na této stránce: https://www.alphalabs.cz/blogovy-clanek/jak-zvysit-testosteron.

Pokud nezabere „přírodní cesta“ , je možné se obrátit na vědu

Kromě „přírodních“ způsobů zahrnujících především změnu životního stylu, jsou tu i vědecké způsoby, konkrétně testosteronové injekce. Tento způsob má schopnost hladinu testosteronu dokonce zvýšit, přičemž celá procedura je maximálně bezpečná a má dlouhotrvající účinek. Muži se tak velmi brzy mohou těšit na zvýšenou fyzickou odolnost i lepší stav psychiky.

Nechte si i vy změřit hladinu testosteronu

Jestli i vy trpíte sníženou hladinou testosteronu lze zjistit za pomoci krevního testu, který lze podstoupit například v ordinacích společnosti AlphaLabs s.r.o., jež do České republiky přináší dekádami ověřené know-how zvyšování hladiny tohoto hormonu. O úvodní konzultaci s lékařem společnosti AlphaLabs s.r.o. lze požádat na internetových stránkách AlphaLabs.cz.

Témata:  pr článek muži

Aktuálně se děje

14. července 2024 17:59

Hamás vzdal snahu o příměří v Gaze. Jednání s Izraelem končí

Konec války v Pásmu Gazy se opět oddálil. Palestinské militantní hnutí Hamás v neděli oznámilo, že se stahuje z vyjednávání o příměří, informoval web France24. Hamás konstatoval, že je připraven obnovit jednaní ve chvíli, kdy Izrael prokáže, že skutečně stojí o uzavření dohody. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy