Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Ruce pryč od Dády Patrasové. Kdo bere zpět ostrá slova na její adresu?

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Foto: Petra Clinic

Situace kolem Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka se v posledních dnech přece jen uklidnila. Kromě obou hlavních aktérů předtím přiživil napětí i Jiří Krampol, který se měl poměrně ostře vyjádřit na adresu známé herečky. Nyní ale tvrdí, že se k populární Dádě nikde nevyjadřoval.

"Jiná cesta zkrátka není než bojovat za to, aby se Dáda léčila," citoval nedávno Krampola server extra.cz. Známý herec se měl dále přiznat k tomu, že Slováčkovi vůbec nezávidí. "Manželka v problémech, nemocná mladá dcera Anička. To je strašný," konstatoval. Patrasovou vzápětí obvinil z říkání nepravdivých informací. "Houby, že ji k něčemu dohnal nevěrami. Vždyť pila už dávno," podotkl. 

Krampol také údajně poznamenal, že alkoholismus je vážná choroba, se kterou se musí něco dělat. O manželce slavného saxofonisty má jinak dobré mínění. "Dádu mám moc rád, je to výborná ženská, bezvadná herečka," nechal se slyšet. 

Najednou ta ale vypadá, že si svá slova nepamatuje. "Nikde jsem se nevyjadřoval, co to furt melou?" prohlásil pro web expres.cz. Připustil jen, že mluvil se Slováčkem, kterého prý zajímalo, jak Krampol svého času dostal na léčení manželku. 

"O Dádě jsem vůbec nemluvil, je to moje kamarádka. Pokud má nějaké problémy, tak je mi to líto," svěřil se úspěšný herec a bavič. 

"Vypadá to, že ji pomlouvám. Proč bych pomlouval kamarádku? Slovem jsem se o Dádě nezmínil. Furt na mě nasazují nějakou zlobu, ale já nemám nejmenší důvod někoho pomlouvat. Proč? Nesnáším lidi, co se pomlouvají, já to úplně nenávidím," dodal Krampol. 

Témata:  Dagmar Patrasová Jiří Krampol Felix Slováček

Aktuálně se děje

28. srpna 2026 16:51

Tohle knihkupci přehnali? Radka Třeštíková zastavila vydání své nové knihy

Vydání nové knihy autorky Radky Třeštíkové s názvem Někdo to udělat musel se nečekaně odkládá. Spisovatelka se rozhodla celý projekt pozastavit v reakci na postup knižních distribucí a e-shopů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

StarDance

14. řada StarDance se blíží. Vše, co potřebujete vědět

Česká televize se chystá na zahájení čtrnácté řady populární taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Nová série odstartuje na obrazovkách hlavního programu ČT1 v sobotu 10. října a přinese celou řadu novinek i návratů oblíbených tváří. Počínaje složením poroty až po finální rozdělení soutěžních dvojic nabízí nadcházející ročník pestrou sestavu osobností.