Válka mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou, respektive její rodinou, bude mít další dějství. Bývalí partneři se minulý týden opět potkali u soudu, který řeší otázku péče o jejich společnou dceru Rozárku. Na obzoru se však již rýsuje další spor. Tentokrát se bude týkat Soukupa a Mirka Dopity, manžela Hanychové.
Soukup v podcastu na své platformě prozradil, že už je nařízený soud s Dopitou. "Já ho zažaloval, protože lže a zinscenoval neuvěřitelnou věc. Budeme mít spor s Dopitovou a Dopitou, za což jsem rád, protože s ním mám nevyřízené účty," uvedl kontroverzní podnikatel.
Manžel trojnásobné maminky a dcery herečky Veroniky Žilkové potvrdil, že úvodní jednání ve sporu mezi někdejšími soky v lásce je nařízeno na začátek července. "Je to občanskoprávní žaloba. Žaluje mě za domnělou pomluvu," vysvětlil Dopita webu extra.cz.
Spor se točí kolem události z loňského září. Policie tehdy vyjížděla k pražskému domu Hanychové, kde došlo k potyčce mezi Soukupem a Dopitou. Nevraživost mezi oběma muži ale začala již o rok dříve, kdy se Agáta jen několik měsíců po narození Rozárky s podnikatelem rozešla a následně se po letech vrátila k současnému manželovi.
Soukup byl naposledy u soudu v minulém týdnu, kdy proběhlo další jednání v kauze ohledně péče o dceru. Rozárka je momentálně ve střídavé péči obou rodičů, její maminka by ji ráda měla ve výhradní péči.
Hanychová vytáhla při posledním dějství těžký kalibr, když přinutila k podání svědectví Evu Feuereislovou alias Plastic Queen, nedávnou partnerku Soukupa.
Témata: Jaromír Soukup, Miroslav Dopita
Související
4. června 2025 13:43
30. května 2025 8:17
29. května 2025 8:18
28. května 2025 21:09
28. května 2025 18:06
28. května 2025 8:19