Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tajemství přátelství Jaromíra Jágra se známým hercem. Kdy to celé začalo?

Jaromír Jágr během zápasu na Spartě
Jaromír Jágr během zápasu na Spartě
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Mnoho Čechů o uplynulém víkendu opět vyjádřilo obdiv ke hrající hokejové legendě Jaromíru Jágrovi, která oslavila 53. narozeniny. Gratulantů byly jistě celé zástupy, veřejně poblahopřál slavnému útočníkovi i jeden slavný herec. 

Konkrétně to byl Martin Dejdar, který je znám svým vřelým vztahem k hokeji. A evidentně má už mnoho let vřelý vztah i k Jágrovi. Nemohl tak v sobotu, kdy měl slavný hokejista narozeniny, chybět mezi gratulanty.

"Kamaráde Jardo, tahle fotka je z našeho obýváku. Fotili jsme se v roce, kdy jsme se poznali. Je to letos 30 let… a ty pořád hraješ hokej. Gratuluji. Jardo, ať ti to hraje klidně co nejdéle, ať jsi zdravý a pozitivní jako doposud. Jsi legenda," napsal známý herec na instagramu, kde také zveřejnil zmíněnou fotografii.

Jágr už v neděli odehrál první extraligový zápas jako třiapadesátiletý, když odehrál přes 15 minut za Kladno proti Třinci. Středočeši prohráli 1:2 a jsou šest zápasů před koncem na posledním místě extraligové tabulky, která by je odsoudila k účasti v baráži o extraligovou příslušnost.

Olympijský vítěz z Nagana sice vyhlásil, že letošní sezóna má být tou poslední, jenže někteří někdejší spoluhráči tomu nevěří. Takový názor vyslovil třeba bývalý obránce Jaroslav Špaček, i když přiznal, že informace přímo od zdroje nemá. "Teď podle mě vydělal nějaké peníze, nebo se mu nějaké vrátily. Možná pojede do Vegas," zavtipkoval v souvislosti s nedávným prodejem Kladna.

"Já myslím, že ještě jednu dá," řekl Špaček v pořadu Bomby na ledu. "Určitě bude mít čistší hlavu a může se znovu věnovat trénování v klidu po nocích. Věřím, že to není poslední sezóna. Myslím, že ne," dodal.

Témata:  Jaromír Jágr Martin Dejdar

Související

Aktuálně se děje

8. července 2025 17:56

Samosběr jahod se v roce 2025 chýlí ke konci. Co můžete sbírat namísto nich?

Letní měsíce lákají nejen k výletům a opalování, ale také k čím dál populárnějším samosběrům ovoce. Zatímco jahody jsou dlouhodobě nejznámější a nejdostupnější plodinou, kterou si lidé sami sklízí, nabídka samosběrů se rok od roku rozšiřuje. Co dalšího si tedy můžete z českých sadů a plantáží odnést, když přijdete s košíkem a chutí na čerstvé ovoce?

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Jiřina Bohdalová na KVIFF 2024

Bolesti a strach ze samoty. Jiřina Bohdalová přiznala, že jí není nejlépe

Téměř každý rok patřila Jiřina Bohdalová k tuzemským hvězdám karlovarského filmového festivalu. Z letošního ročníku zbývá ještě několik dní, ale nejslavnější česká herečka tentokrát nedorazí. Akci úplně vynechá i její dcera Simona Stašová, která původně do Varů přijet chtěla. Názor ale z pochopitelných důvodů změnila.