Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Unavující a směšné. Jaromír Soukup nekompromisně zhodnotil počínání Hanychové

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Instagram Jaromír Soukup

Vleklý spor mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem ohledně péče o jejich společnou dceru Rozárku se podle dostupných informací vrátí před soud. Dosáhne influencerka svého a dostane holčičku do výhradní péče? Podnikatel věří, že nikoliv. 

Podle informací webu expres.cz se spor mezi bývalými partnery vrátí k soudu. Dokonce už má být stanovený termín soudního líčení. O obnovení kauzy měla usilovat především Hanychová, jejíž motivace je jasná. "Agáta chce holčičku do výhradní péče. Cílem je dokázat, že Soukup není schopen se o ni postarat," prozradil zdroj zmíněného serveru. 

"Kdyby tehdy Soukup policistům během kontroly nadýchal, to by se Agátě pochopitelně hodilo. U soudu totiž musí prokázat podstatné změny okolností a alkohol za volantem by byla hodně podstatná změna," dodal informátor.

Karty pochopitelně za současné situace nikdo neodkryje, takže si budeme muset počkat na to, jaké budou argumenty obou stran. Kontroverzní podnikatel se nicméně vyjádřil k celé záležitosti, přičemž v podstatě potvrdil, že soud proběhne.

Soukup prohlásil, že čeká především nestranné rozhodnutí. "Paní Dopitová s individuem Cyprínem připravili několik předběžných opatření, žalob, trestních oznámení a udání na OSPOD i další úřady. Je to unavující a směšné," řekl pro expres.cz. 

Témata:  Jaromír Soukup Agáta Hanychová

Související

Aktuálně se děje

27. června 2026 17:17

V Česku padl nový teplotní rekord. Už v sobotu

V Česku již v sobotu padl nový absolutní teplotní rekord. V severočeských Doksanech naměřila stanice 40,6 stupně nad nulou. Podle meteorologů se nemusí jednat o konečnou hodnotu. V neděli má navíc být podle předpovědi ještě tepleji.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy