reklama

Renovace staré, nebo raději novou?

Že už trampolínu na zahradě máte, ale nepozdává se vám její stav? Pokud ano, určitě byste se měli podívat na jednotlivé komponenty a jejich stav. Většina prodejců nabízí prakticky všechny náhradní díly. Jestliže máte poničenou jenom dopadovou plochu nebo ochrannou síť, stačí objednat tyto součásti. Zcela jistě ušetříte. Je-li ale poničeno více částí trampolíny, už je lepší koupit celý nový komplet. Pokud jej navíc seženete v akci, ušetříte. To samé platí i v případě, že využijete slevový kupón do obchodu Marimex.cz

Dostatek prostoru a počet dětí

Nákup nové trampolíny je zapotřebí do detailu promyslet. V první řadě byste měli mít připravené dostatečné množství prostoru. Trampolíny jsou poměrně velké a jen tak někam se nevejdou. Především modely určené pro více dětí jsou opravdu prostorné. dětí se dovnitř sice vejde více, ale skákat by mělo pouze jedno jediné. Pozor je nutné dát i na samotný podklad. Standardně trampolíny stojí někde na trávníku, nicméně mnohem lepší je vyrovnaná plocha. Ta může být jak travnatá, tak i pevnější třeba vysypaná pískem.

Jakou trampolínu vybrat?

To záleží na vkusu a finančních prostředcích. Jinak se lze setkat s více variacemi od obyčejných až po luxusnější modely, které třeba nedisponují pružinami. Tak jako tak by u modelů pružinami měly být tyto součástí mimo doskokovou plochu. Sehnat se dají trampolíny vcelku levně díky slevovým kupónům na portálu Bonipo.

reklama