reklama

Miss České republiky 2008 Zuzana Jandová promluvila o zážitku, který prožila v psychiatrické léčebně. Tvrdí, že takovou zkušenost už z hlavy nikdy nevymaže.

Proč se do léčebny dostala není známo. Některé verze tvrdí, že se tam dostala proto, že se složila z pracovního tlaku, jiné uvádí, že se léčila z panických ataků nebo že to bylo kvůli omamným látkám.

Přesto si zde slavná Češka prošla peklem. Modelka se s tím už dříve svěřila na Instagramu, kde popsala ty nejhorší momenty, které prožívala.

"Když jsem ležela zavřená na 27 za mřížema a připoutaná řemeny za nohy a ruce k posteli (přestože jsem přesvědčena, že jsem tam neměla co dělat), bylo to strašné. Nejhorší zážitek v životě," napsala.

"Nepomohly by mi ani miliony na účtě, ani známí všude možně a ani nikdo a nic z té hrůzy. Ten zážitek prostě nic nevymaže. Jestli stále někdo tvrdí, že prachy jsou to nejdůležitější v životě a touto zásadou se řídí, je mi ho upřímně a z celého srdce líto a nerozuměla bych si s ním (bohužel jsem s takovým mužem taky žila a byla to katastrofa)," dodala.

Podle ní by se takoví lidé měli vzpamatovat. "Kéž bych tak mohla nějak pomoct lidem s prapodivně nastavenýma prioritama prozřít... I když za dobrotu na žebrotu taky velmi dobře znám. Krásný den vám všem," uzavřela drsnou zpověď modelka.

reklama