Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zvláštní přání Jiřího Lábuse ke kulatinám Martina Dejdara. Zakončil ho vulgárně

Jiří Lábus
Jiří Lábus
Foto: Korzo

Martin Dejdar v úterý oslavil kulaté 60. narozeniny a mezi gratulanty samozřejmě nemohl chybět jeho dlouholetý kamarád a kolega Jiří Lábus. Video s jeho velmi zvláštním přáním se objevilo na sociální síti. A leckoho zaujalo, že ho Lábus uzavřel vulgárním vzkazem. 

Vztah obou herců je dlouhé desítky let formován jejich společným působením na pražské Ypsilonce, kam úterní oslavenec přišel v druhé polovině 80. let po ukončení studia na DAMU. Lábus tak nemohl chybět mezi gratulanty, přičemž Dejdar se jeho narozeninovým přáním pochlubil na instagramovém profilu, kde zveřejnil příslušné video. 

"Přátelé, je vám 60. Máte něco před sebou a máte něco za sebou. To, co máte za sebou, to si řeknete, že může být to, co máte před sebou. V pozměněné formě, protože reformy jsou vždycky důležité. A pochopit princip a smysl budování vyspělého mozku, to záleží i na tom, kolik dáte a investujete do toho, co se vám už nikdy nevrátí," spustil Lábus.

"Jsou to miliony spermabuněk, které se obnovují tím, že pářením se dotváří pach čidel. Pochopte, že chcete-li uspět v životě, musíte se vcítit do toho, že život není peříčko, že život je peří. Ale někdy takové mohutné, že nevíte. A někdo vám věří a někdo nevěří, že život je peří," pokračoval známý herec a komik.

Leckoho pak překvapilo, že přání zakončil vulgárním vzkazem. "Polibte mi pr**l," prohlásil Lábus úplně na závěr.

Dejdara tím ale po tolika společných letech rozhodně nezaskočil. "Nejoriginálnější přání k narozeninám. Ať žije Rumburak! Díky, Jirko, tohle je boží," reagoval Dejdar na instagramu.

Témata:  Martin Dejdar Jiří Lábus

Související

Aktuálně se děje

11. března 2025 21:53

Jsme připraveni to akceptovat. Zelenskyj poprvé zhodnotil návrh příměří na Ukrajině

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj potvrdil, že jeho země je připravena přijmout návrh americké diplomacie na zastavení bojů. Podle Zelenského je teď na Američanech, aby k souhlasu přesvědčili Rusko. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy