Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Ve Phoenixu řádí sériový vrah, na kontě má sedm obětí

Policie USA
Policie USA
Foto: Pixabay

Washington - Nejméně sedm obětí má podle policie na svědomí sériový vrah, který od března řádí v americkém Phoenixu.

Vrahem je podle vyšetřovatelů patrně muž hispánského původu, jemuž je mezi 20 a 30 lety. Úřady zvýšily odměnu za informace vedoucí k jeho dopadení, uvedla dnes CNN.

Podle policie se muž pokusil vraždit celkem devětkrát. Naposledy střílel koncem července na auto v obytné čtvrti Phoenixu. Mladý muž a čtyřletý chlapec, kteří ve voze seděli, nebyli zraněni.

Fyzické stopy i způsob provedení podle policie nasvědčují tomu, že pachatelem byl muž, po němž pátrají v souvislosti s předešlými vraždami.

Témata:  USA vražda

Související

Aktuálně se děje

27. července 2026 13:31

Navzdory Barrandovu v názvu. Bývalá Soukupova televize opustí Prahu

Přes deset let byla TV Barrandov spojena především s osobou Jaromíra Soukupa. To už sice dva roky neplatí, ale úpadek televizního byznysu se nedaří zastavit. Důkazem je i nejnovější informace o stěhování televize z Barrandova mimo Prahu. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy