Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž souložil s kozou, policie ho obvinila z týrání

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Londýn - Pětašedesátiletý muž chová zvířata dlouhá léta. Nikdo ale netušil o jeho úchylce, dokud ho při sexu s kozou nepřistihli dva sousedé. Naprosto šokovaní z toho, co vidí, zavolali policii.

Freddie Wadsworth, který v americkém Douglasville chová desítky zvířat už mnoho let, čelí obvinění z týrání zvířat. Manželé, kteří s ním sousedí, ho minulý pátek přistihli při sexu s kozou.

65letý muž si se zvířetem "užíval" přímo za denního světla. Sousedé ho viděli jasně i proto, že bydlí jen naproti. "Jeden ze svědků zavolal na linku 911 a nahlásil, že 'muž naproti právě souloží s kozou'," sdělil portálu TSG seržant Ashley Henson.

"Obětí byla bílá samice kozy. Wadsworth má zvířat několik," dodal policista. Na místo vyrazila hlídka a případ nejdříve vyhodnotila jako exhibicionismus. "Kód pro interakci muže s kozou opravdu nemáme," vysvětlil Henson.

Muže zatkli a obvinili z týrání zvířat. Policie pak Wadswortha propustila na kauci 1300 dolarů (asi 30 tisíc korun) a stíhá ho na svobodě. Wadsworthovi hrozí až pět let vězení.

Témata:  týrání zvířat kozy

Související

Aktuálně se děje

19. prosince 2025 17:43

Belohorcová plánuje Vánoce bez manžela. O programu má jasno

V československém šoubyznyse letos došlo i na rozchody. Jeden takový se týkal Zuzany Belohorcové, kterou tak čekají jiné Vánoce než v posledních letech. Jaké má její rodina plány na nadcházející svátky? 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy

Jeffrey Epstein

Epsteinovy spisy odtajněny. Je v nich zmíněna Češka i Slovák

Demokratičtí zákonodárci z amerického výboru pro dohled zveřejnili novou sadu fotografií z pozůstalosti Jeffreyho Epsteina. Tento krok je součástí širšího úsilí o transparentnost v rámci zákona o odtajnění „Epsteinových spisů“. Mezi materiály, které byly publikovány bez bližšího vysvětlení či popisků, se objevily i dokumenty a osobnosti s vazbami na Českou republiku a Slovensko.