reklama

Palovčík brazilský ukrytý v banánech patří mezi vůbec nejjedovatější pavouky světa. Je známý tím, že jeho kousnutí způsobuje u mužů i čtyřhodinovou bolestivou erekci, po které následuje smrt.

Když Sophie objevila bílé hnízdo v banánech, vyděsila se. "Bylo to jak z hororového flmu," řekl deníku The Sun její partner Ashley Gamble. Část pavouků skončila ve vysavači, věština je ale zřejmě ještě někde v domě.

"V hnízdě bylo asi 20 kousků, které se rozutekly všude po podlaze," řekl Gamble. "Partnerka úplně ztuhla hrůzou," dodal.

Pár, který má dvě malé děti, zabalil všechny potřebné věci a celá rodina se přesunula k babičce, kde nyní bydlí. Obchod, kde mladá žena banány zakoupila, má nyní celý byt pavouků zbavit. Vedení už se i veřejně omluvilo.

"Můžeme ujistit všechny naše zákazníky, že podobné incidenty jsou extrémně vzácné. Všechny naše banány jsou omývány a ošetřovány předtím, než jsou převezeny do Británie. Každý jednotlivý kus je navíc ručně kontrolován kvůli kvalitě a případným 'černým pasažérům'," ujistilo vedení obchodu Asda.

Loading...
reklama