Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Německo kvůli bombě evakuovalo nádraží v Rastattu

Německá vlajka
Německá vlajka
Foto: Pixabay

Berlín - Německá policie dnes dopoledne kvůli bombové hrozbě evakuovala nádraží v Rastattu na jihozápadě země. Na místo dorazili pyrotechnici se psy, nic podezřelého nenašli.

Bombovou hrozbu policie obdržela v ranních hodinách po telefonu. Přerušena byla dočasně i železniční doprava na spojnici mezi Mannheimem a švýcarskou Basilejí, informovala agentura DPA.

"Nádraží Rastatt je s okamžitou platností opět otevřené. Po prohledání nemáme žádné poznatky (o výskytu bomby)," uvedla na twitteru spolková policie.

Německá policie je nyní ostražitá kvůli víkendovému odhalení Syřana zřejmě napojeného na teroristickou organizaci Islámský stát.

Témata:  Německo bomby

Související

Aktuálně se děje

20. června 2026 16:12

Tereza Kostková přiznala, kolik utrácí za plastické operace

Herečka Tereza Kostková, která nedávno oslavila padesáté narozeniny, vděčí za svůj mladistvý vzhled nejen genetickým předpokladům, ale také pravidelným návštěvám klinik estetické medicíny, kde za péči o pleť utrácí nemalé finanční částky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy