Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V americké Nevadě zřítilo letadlo se čtyřmi lidmi na palubě

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: YouTube

Elko (USA) - V americkém státě Nevada se v pátek večer místního času zřítilo zdravotnické letadlo se čtyřmi osobami na palubě.

Jak dnes informovala agentura AP, stroj přepravoval pacienta se srdečními potížemi do fakultní nemocnice Utažské univerzity.

Letadlo typu Piper PA 31 se zřítilo za dosud nevyjasněných okolností na parkoviště u místního kasina. Podle místních médií zapálilo hromadu zaparkovaných aut. Je vysoce pravděpodobné, že nikdo z osazenstva stroje neštěstí nepřežil.

Nehodu vyšetřují americký Národní úřad pro bezpečnost v dopravě (NTSB) a Federální úřad pro letectví (FAA).

Témata:  USA letecké nehody

Související

Aktuálně se děje

26. února 2026 17:00

Jaromír Soukup se rozhodl. Pokračování války s Hanychovou se zdá být nevyhnutelné

Agáta Hanychová opravdu nezažívá klidné časy. Do křížku se dostala i s kamarádkou Ornellou Koktovou, zároveň se opět stupňuje napětí ve vztahu s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem. Všechno nasvědčuje tomu, že jejich vzájemná dohoda je jenom cárem papíru. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Hillary Clintonová

Clintonová u výslechu. Kongresmani se jí ptali na Epsteina

Šest hodin ve čtvrtek vypovídala bývalá americká ministryně zahraničí a neúspěšná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová před kongresovou komisí, která vyšetřuje zločiny sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina. Někdejší politička řekla, o zločinech nevěděla. Zákonodárce vyzvala, aby vyslechli také současného prezidenta Donalda Trumpa.