Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Trump se vydal na party. Neuvěříte, v jakém kostýmu

Donald Tump
Donald Tump
Foto: Facebook

New York - Nastávající americký prezident Donald Trump se zúčastnil kostýmové party rodiny finančníka Roberta Mercera. Na akci nazvanou Padouši a hrdinové přišel v tmavém obleku.

Zatímco šéfka jeho volební kampaně Kellyane Conwayová šla za Supermanku, on šel prý sám za sebe. Informoval o tom server Politico.

Když se nově zvoleného amerického prezidenta a miliardáře Trumpa na večírku zeptali, za koho se převlékl, ukázal prý sám na sebe a řekl "za mě". Na party v soukromé rezidenci Roberta Mercera na Long Islandu dorazil Trump bez manželky i bez dětí.

Na večírku v domě ozdobeném vánočními dekoracemi zněla hudba zpěvaček Adele, Lady Gaga, Shakiry či Céline Dionové. Obsluhují personál a ochranka byli podle amerických médií oblečeni jako členové Armády spásy či motorkářského klanu Hell's Angels (Pekelní andělé).

Témata:  Donald Trump USA

Související

Aktuálně se děje

20. června 2025 19:13

Írán je připraven obětovat všechno, obávají se Američané

Američtí představitelé varují, že případné zaminování Hormuzského průlivu Íránem by mohlo paralyzovat lodní dopravu a ohrozit tisíce amerických vojáků v regionu. Teherán hrozí tímto krokem, pokud se USA zapojí do izraelských útoků. Zablokování klíčové trasy pro ropu a plyn by vyvolalo prudké globální otřesy. Podle expertů je Írán schopen stále způsobit velice rozsáhlé škody, a to i za cenu vlastního zničení.

Zdroj: Jakub Jurek

Další zprávy