Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie zatkla Kosovany, kteří pašovali přes Česko migranty

Uprchlíci, ilustrační foto
Uprchlíci, ilustrační foto
Foto: UNHCR

Berlín - V Berlíne byli v pondělí zadrženi dva občané Kosova, kteří z vlasti přes Českou republiku pašovali do Německa krajany.

V úterý o tom informoval berlínský bulvární deník B.Z.

Vyšetřovatelé tvrdí, že oba zadržení muži převedli od ledna 2015 do Německa nejméně devět lidí. Od běženců si za cestu účtovali až tisíc eur.

Při pondělích raziích, které se uskutečnily na několika místech v Berlíně, policisté našli padělané chorvatské, slovinské a švýcarské doklady a také pistoli.

Témata:  Německo uprchlíci Kosovo

Související

Aktuálně se děje

10. dubna 2026 17:14

Tajemství dárku pro Michaelu Kuklovou. Jde o něco výjimečného

Výjimečného dárku k narozeninám se dočkala Michaela Kuklová. Sice ji známe především jako herečku, ale středeční oslavenkyně je ve volném čase nadšenou malířkou. A právě k tomuto jejímu koníčku se dárek váže. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Tesla model 3

Tesla v Evropě zabodovala. První země schválila autonomní řízení FSD

Automobilka Tesla dosáhla významného milníku na evropském trhu. Nizozemský úřad pro schvalování vozidel (RDW) jako první v Evropě oficiálně povolil provoz pokročilého softwaru Tesla Full Self-Driving (FSD) Supervised. Tato technologie umožňuje vozu automaticky zatáčet, brzdit i zrychlovat, a to nejen na dálnicích, ale nově i v městském provozu.