Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Bývalý fotbalista Gascoigne skončil v nemocnici

Londýn
Londýn
Foto: Pixabay

Londýn - Někdejší anglický fotbalista Paul Gascoigne (49) se popral v jednom luxusním londýnském hotelu a se zraněním hlavy musel do nemocnice. Prý rasisticky urážel návštěvníky hotelu a rozhazoval kolem sebe peníze.

Jeden z přihlížejících prozradil, že Gascoigne, jenž se dlouhodobě léčí ze závislosti na alkoholu a drogách, byl při šarvátce s jiným hotelovým hostem skopnut se schodů poté, co udeřil jeho kamaráda.

"Byl hodně opilý," uvedl svědek. Další napsal na Facebook, že byla "ostuda" vidět "Gazzu" v takovém stavu.

Hráčův mluvčí Terry Baker listu Daily Mirror potvrdil, že je Gascoigne hospitalizován s ranou na hlavě. "Ale zatčen nebyl," dodal.

Témata:  Velká Británie Paul Gascoigne

Související

Aktuálně se děje

15. července 2026 14:45

Tajemství finanční stránky wimbledonského triumfu. Nosková si přišla na miliony

Česko má necelých jedenáct milionů obyvatel, přesto se ve finále nejprestižnějšího tenisového turnaje světa střetly dvě Češky. Linda Nosková porazila Karolínu Muchovou a české tenistky tak získaly třetí wimbledonský titul během čtyř let. Před Noskovou zvítězila v roce 2023 Markéta Vondroušová a o rok později Barbora Krejčíková.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy