Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Rodiče přišli po porodu o dítě. Po 18 letech se stalo něco neuvěřitelného

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixmac

New York - Rodiče mají po osmnácti letech důvod k oslavám. Právě tak dlouho trvalo vypátrat dítě, které bylo krátce po porodu ukradeno z porodnice na Floridě.

Oznámila to dnes policie v Jižní Karolíně. Žena, která se celou dobu vydávala za jeho matku, byla zatčena a obviněna z únosu.

Mladá žena byla identifikována pomocí analýzy DNA. Jak se podařilo ji vyhledat, policisté neupřesnili. Osmnáctiletá oběť únosu se těší dobrému zdraví, ale zpráva o jejím původu ji zdrtila. Místo Williamsová se jmenuje Mobleyová.

Pachatelka únosu, dnes jednapadesátiletá Gloria Williamsová z jihokarolínského města Walterboro, ukradla novorozeně v roce 1998, kdy se do floridské porodnice vetřela v převleku zdravotní sestry. Dítě bylo v době únosu staré osm hodin.

Témata:  únos / rukojmí rodina USA děti

Aktuálně se děje

17. srpna 2026 8:34

Felixi Slováčkovi by důchod vystačil jen na dvě věci

Důchody slavných se řeší poměrně často, protože lidé se často domnívají, že známé osobnosti berou až příliš vysoké penze. To ale často není pravda. Například Felix Slováček dal najevo, že i v pokročilém věku musí pořád pracovat, protože mu nic jiného nezbývá. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy