Alec Baldwin opět paroduje Donalda Trumpa (4:53) | video: YouTube

Na HBO se po tříměsíční nepřítomnosti vrací do nočního pořadu Last Week Tonight John Oliver, který měl v minulosti úspěch s pořadem o Trumpově rodině se jménem pozměněným na Drumpf. Jak poznamenala agentura AP, rýsuje se slibný začátek éry nočních pořadů Trumpovy éry.

Baldwin se v sobotu vrátil k Trumpově soudnímu sporu o imigrační dekret. Stál před soudkyní reprezentující odvolací soud, který odmítl obnovit Trumpův dekret, jehož platnost pozastavil soud v Seattlu. "Pane Trumpe, chápete, že toto je televizní soud?" dotázala se soudkyně, již představovala Cecily Strongová. "To je v pořádku, já jsem televizní prezident," odtušil Baldwin-Trump. "Já mám pravdu, vy se mýlíte. Já chci obnovit zákaz vstupu. A taky chci 725 dolarů," prohlásil. Za svědka si povolal Becka Bennetta, který představoval do půli těla obnaženého ruského prezidenta Vladimira Putina. "Ahoj lidi, nechte prezidenta Trumpa na pokoji, ten muž je velký přítel. Je to můj malý americký dáreček," prohlásil Bennett v roli Putina.

McCarthyová opět coby Spicer útočila na dotazující se novináře, tentokrát ohromným fukarem, jím vyrazila poznámky novinářce a zvedla jí sukně. "Víte, co to bylo? Způsob, jak vyhnat nepoctivost," vysvětlil Spicer.

"Musíme teď žít v Trumpově světě. Dřív jsme ho pozorovali, ale teď s tím musíme žít. Udělal si z této země něco jako rukojmí," prohlásil k Trumpovi producent pořadu The Daily Show na Comedy Central Steve Bodow.

– Globe24.cz / ČTK

reklama
100

Srbsko dostane od Ruska stíhačky i vojenské experty

Čtěte dále