Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Čech v Anglii opakovaně a brutálně znásilnil ženu, za mřížemi stráví 14 let

Věznice
Věznice
Foto: Pixabay

Londýn - Britský soud poslal do vězení Čecha, který opakovaně znásilnil ženu ve městě Bolton na severozápadě Anglie. Muž (41) si má odpykat 14 let.

Čech přepadl ženu v září 2013 v uličce a s nožem v ruce hrozil, že ji zabije. Několikrát ji uhodil pěstí do obličeje a čtyřikrát znásilnil.

"Bezpochyby jste byl od začátku odhodlán použít násilí s cílem dosáhnout u ženy svého. Opakovaně vám říkala, že s vámi nechce mít sex, ale vy jste to ignoroval a choval se vůči ní jako brutální násilník," prohlásil soudce Philip Curran.

Podle deníku Daily Star sexuální agresor přijel do Anglie poté, co byl propuštěn po 11 letech vězení za loupež v Česku v roce 2011.

Témata:  znásilnění Češi věznice

Související

Aktuálně se děje

18. dubna 2025 15:17

Felix Slováček sbírá drahocenné síly. Jak se vyrovnává s krutou realitou?

Pracovat, aby člověk přišel na jiné myšlenky. Takové motto má zřejmě i Felix Slováček, který se již téměř dva týdny vyrovnává se smrtí dcery Aničky. Nehraje si přitom na hrdinu a přiznává, že je to pro něj velmi složité období. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy