Cherbourg (Francie) - Policie ve městě Cherbourg na severozápadě Francie předvedla v noci na dnešek k výslechu českého řidiče kamionu.
Podle serveru tendanceouest.com ohrožoval své litevské kolegy velkým kuchyňským nožem. Podle serveru byl pod vlivem alkoholu a hájil se tím, že chtěl nůž ostatním řidičům jen ukázat a neměl žádné útočné úmysly.
Incident se stal krátce po sobotní půlnoci během čekání na trajekt do Británie. Litevští řidiči muže sami odzbrojili. Čech podle tendanceouest.com uváděl, že šlo o nedorozumění, k němuž přispěla noční hodina, jeho alkoholové opojení a jazyková bariéra.
Policie muže propustila. Dostal ale předvolání k soudu na 22. srpna, zodpovídat se bude z nošení zbraně a opilosti.
Témata: Francie, řidiči, policie Francie
Související
7. července 2025 21:53
28. června 2025 15:16
14. června 2025 17:19
27. května 2025 16:30
13. května 2025 12:25