reklama

Šestnáctiletý migrant byl obviněn z podílu na brutálním znásilnění studentky ve Vídni. Byl proto poslán do vězení. Tam si vyhlédl další oběť – jednu z dozorkyň. Tentokrát ale útok rozhodně nešel podle plánu, pracovnice věznice totiž byla expertkou na bojová umění.

Podle serveru si teenager vybral opravdu špatnou oběť, bachařka totiž několika chvaty mladíka zpacifikovala. Pak byl jejími kolegy násilník odveden zpět do cely.

Zástupci věznice odmítli zveřejnit podrobnosti útoku, neuvedli ani, jaký byl motiv napadení. Potvrdili jen to, že k němu došlo a že žena mladíka rychle přemohla. Věznice také potvrdila, že teenager už byl kvůli útěku obviněn a že byl přesunut do zařízení s větší ostrahou.

Trio mladíků bylo zatčeno poté, co sledovalo jednadvacetiletou studentku na ženské toalety, kde ji měli napadnout a brutálně znásilnit. Na místo bylo ihned po činu povoláno asi 100 policistů, kteří podezřelé rychle dopadli.

Všichni tři vinu popírali, protože ale byli identifikováni obětí, jeden z nich se ke všemu přiznal, druhý se přiznal k napadení dívky, ale ne ke znásilnění. Podle policie byl ale útok zřejmě plánovaný, protože museli chlapci museli vymyslet nějakou záminku, aby se od svých pečovatelů dostali do Vídně.

reklama