Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na Kypru se utopila česká turistka

Kypr, ilustrační foto
Kypr, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Aja Napa (Kypr) - Pobřežní hlídka nalezla v pondělí odpoledne v moři u kyperského letoviska Aja Napa bezvládné tělo české turistky (59). Po převozu do nemocnice byla prohlášena za mrtvou.

Informoval o tom dnes kyperský web CyprusMail s odvoláním na policii, která vyloučila cizí zavinění.

Na tělo ženy v moři narazila pobřežní hlídka v pondělí kolem 14:00 místního času (13:00 SELČ) u pláže Aja Thekla poblíž letoviska Aja Napa. I přes pokus o resuscitaci žena nenabyla vědomí.

Po transportu do nemocnice ve městě Famagusta na východním pobřeží byla prohlášena za mrtvou. Žena neměla žádná vnější zranění.

Témata:  úmrtí Čechů v zahraničí utonutí Kypr

Související

Aktuálně se děje

25. listopadu 2025 21:44

Vánoční TV program 2025: Co pro nás letos chystá Česká televize?

Česká televize si i letos připravila bohatý program plný pohádek a tradičních filmových hitů, které neodmyslitelně patří k vánočním svátkům. Diváci se mohou těšit na tři dny nepřetržité sváteční atmosféry od Štědrého dne až do druhého svátku vánočního.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy