Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tenistka Serena Williamsová porodila holčičku

Serena Williams
Serena Williams
Foto: Jon Buckle/AELTC

New York - Tenistka Serena Williamsová (35), která je nejlépe placenou atletkou na světě, přivedla na svět holčičku. Se sportovní kariérou však bývalá světová jednička ještě nekončí.

Novinu o přírůstku do rodiny v noci na dnešek oznámil její trenér Patrick Mouratoglou. Williamsová je zasnoubená se spoluzakladatelem firmy Reddit Alexisem Ohanianem.

Tenistka potvrdila těhotenství letos v dubnu, když předtím omylem do veřejné složky na snapchat nahrála soukromý snímek v plavkách s popiskem "20 týdnů". Nechtěně tak předčasně prozradila důvod, proč od lednového triumfu na Australian Open nehraje.

Minulý měsíc řekla časopisu Vogue, že plánuje příští rok v lednu obhájit svůj titul v Austrálii.

Témata:  Serena Williamsová děti tenis

Aktuálně se děje

22. srpna 2026 21:58

Tereza Ramba natočila nový film. Druhou hlavní roli hraje David Švehlík

Režisér a scenárista Jiří Vejdělek zahájil natáčení romantické komedie Hubatá. Scénář filmu napsal spolu s komičkou Lucií Macháčkovou, která je autorkou dvoudílného bestselleru Historky z Tinderu a povídkové sbírky Svatební historky, za kterou získala Magnesii Litera v kategorii humoristická próza. Do rolí ústřední dvojice obsadil Terezu Ramba a Davida Švehlíka, v dalších rolích je podpoří Jana Švandová, Bea Hrnčiříková, Vojtěch Vodochodský, Patricie Solaříková, Pavel Kříž nebo Eva Leinweberová a Roman Slovák.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy