Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na letišti v Las Vegas byla v zavazadle objevena mrtvá puma

Zvěř - puma
Zvěř - puma
Foto: Pixabay

Las Vegas - Pozdvižení vyvolalo na letišti v americkém Las Vegas jedno ze zavazadel. Při kontrole pod rentgenem v něm totiž zaměstnanci objevili pumu.

Nešlo však o výbušné zařízení, ale o mrtvé tělo kočkovité šelmy pumy americké, informoval list Las Vegas Review-Journal.

Pracovníci bezpečnostních složek na McCarranově mezinárodním letišti v Las Vegas majitele zavazadla, které obsahovalo mrtvé zvíře, zadrželi, podle policie se ale nedopustil žádného trestného činu. Po důkladné kontrole policisté totiž zjistili, že měl k odstřelu severoamerické kočkovité šelmy veškerá povolení.

Přesto musel lovec nakonec pro svou trofej hledat jiný způsob přepravy. Mrtvé zvířecí tělo nepokračovalo v cestě na místo svého určení letecky, uvedla bez dalších podrobností mluvčí letiště v Las Vegas Melissa Nunneryová.

Témata:  letiště Las Vegas puma letiště

Aktuálně se děje

14. července 2024 9:31

Světoví politici reagují na atentát na Trumpa. Ozval se i Babiš či Rakušan

Politické rozdíly stranou – na atentát proti Donaldu Trumpovi reagovali zahraniční politici ze všech koutů světa. Vyjadřují zneklidnění a znechucení nad útokem, zároveň však úlevu nad tím, že je kandidát v pořádku. 

Zdroj: Jakub Jurek

Další zprávy