Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pornoherečka dostala miliony za mlčení o sexu s Trumpem

Donald Trump
Donald Trump
Foto: kremlin.ru

New York – Bývalá hvězda filmů pro dospělé dostala zaplaceno, aby veřejně nemluvila o svém sexuálním styku s Donaldem Trumpem. Jeho právník údajně pornoherečce měsíc před prezidentskými volbami zaplatil 130.000 dolarů (2,7 milionu korun).

Napsal to dnes list The Wall Street Journal s odvoláním na anonymní osoby obeznámené s transakcí. Právník Michael Cohen, který působil téměř deset let jako šéf právní kanceláře Trump Organization, společnosti zastřešující Trumpův byznys, peníze Stephanii Cliffordové poukázal v říjnu 2016. Ještě předtím její právník Keith Davidson dojednal s Cohenem dohodu o tom, že žena bude o svých stycích s Trumpem mlčet.

Pornohvězda známá pod uměleckým jménem Stormy Daniels, podle listu v soukromí přiznala, že ke styku s Trumpem došlo v červenci 2006, když se setkali na golfovém turnaji pro celebrity v kalifornském Lake Tahoe. V té době už byl trump rok ženatý s Melanií. O vynucený sex podle The Wall Street Journal nešlo. Podle listu není ani známo, zda Trump o dohodě a výplatě peněz věděl.

Právník Cohen newyorskému deníku řekl, že prezident Trump jakýkoli podobný kontakt s Cliffordovou popírá. V prohlášení zaslanému redakci i Cliffordová vyloučila, že by měla s Trumpem „sexuální nebo romantický poměr". Podobné pověsti jsou prý „absolutně mylné".

Agentura AP dodává, že Bílý dům označil článek listu The Wall Street Journal za „starou, recyklovanou informaci", která byla už před volbami dementována. Několik dnů před předloňskými prezidentskými volbami navíc The Wall Street Journal publikoval zprávu o tom, že bulvární list National Enquirer, který vlastní Trumpův oddaný stoupenec David Pecker, vyplatil bývalé dívce Playboye Karen McDougalové za mlčení o jejím sexuálním styku s Trumpem 150.000 dolarů.

Témata:  Donald Trump USA filmy pro dospělé

Aktuálně se děje

10. května 2025 18:08

Veronika Arichteva světu zatajila zásadní informaci: Kdo vlastně byl tatínek Pavel Nový?

Herečka Veronika Arichteva (38) v těchto dnech prožívá hluboký smutek. Zemřel její milovaný otec, Pavel Nový (†71), který se po celý život pohyboval v zákulisí české filmové a televizní tvorby. Přestože se o něm dosud veřejně příliš nemluvilo, nyní se ukazuje, že měl zásadní podíl na vzniku některých z nejikoničtějších snímků domácí kinematografie – včetně slavné komedie Vesničko má středisková, kterou režíroval Jiří Menzel.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy