Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vlastní drželi děti v řetězech, mučili je hlady. Grozí 94 let vězení, prý se ale cítí nevinní

soudy
soudy
Foto: Pixabay

Los Angeles - Rodičům, kteří věznili svých třináct dětí, hrozí 94 let vězení. Byli obviněni z mučení, týrání dětí a omezování osobní svobody. Před soudem v Kalifornii prohlásili, že jsou nevinní.

Manželům Davidu a Louise Turpinovým je 57, respektive 49 let. Pokud soud vynese maximální verdikt, stráví ve vězení zbytek života. Další líčení se má konat 23. února

Děti, z nichž některé jsou už dospělé, byly bity, drženy v řetězech a mučeny hladem.

Na situaci v domě ve městě Perris, zhruba 110 kilometrů východně od Los Angeles, upozornila policii jedna z dcer, které se podařilo utéct.

Témata:  týrané děti USA soudy

Související

Aktuálně se děje

21. března 2026 20:36

Zelenskyj chce vědět, kdy bude konečně možné jednat i s Moskvou

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj chce se zástupci administrativy amerického protějška Donalda Trumpa jednat o několika zásadních témat. Především chce vědět, kdy proběhne slibovaná schůzka, které se zúčastní i Rusové. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy