reklama
Otřesné! Chůva brutálně zmlátila dítě ve výtahu, lidé jsou v šoku! - anotační obrázek
Otřesné! Chůva brutálně zmlátila dítě ve výtahu, lidé jsou…

Barack Obama se chystá udělat průkopnické prohlášení, které zásadně změní pohled na mimozemskou civilizaci. Otázka, jestli jsme ve vesmíru sami, tak zřejmě bude brzy zodpovězena. Prezident tak chce údajně učinit hlavně pod tíhou prohlášení kandidátky na jeho místo Hillary Clintonové, která už dříve uvedla, že pokud vyhraje volby, tyto informace sdělí veřejnosti.

"E.T. je skutečný," prohlásil hlavní ufolog Bílého domu Stephen Basset. "Bližší informace se chystáme odkrýt ještě tento rok. Nejsem si jistý, kdo vyhraje volby, ale myslím si, že Obama bude tím prezidentem, který vše odhalí," řekl pro Daily Express. "Za takové prohlášení může myslet na Nobelovu cenu," dodal.

"Jsem si na 85 procent jistý, že Obama vydá oficiální vyjádření předtím, než opustí úřad a premiér David Cameron bude hned za ním," je přesvědčený Basset.

Všechno nasvědčuje tomu, že mimozemská civilizace vypadá trochu jinak, než jsme si ji představovali. Clintonová je přesvědčená, že se bude používat zcela jiné pojmenování pro mimozemšťany. "Ráda bych pronikla do těchto složek a doufejme, že je udělám tak veřejné, jak jen to bude možné," prohlásila.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama