Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragédie na Slovensku: Auto dostalo smyk a projelo davem dětí

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Bratislava - Řidič osobního auta dnes na východním Slovensku dostal smyk a vrazil do skupiny 12 dětí. Dvě z nich utrpěly těžká zranění, ostatní pak vyvázly s méně závažnými poraněními. Informovala o tom policie.

Z policejních fotografií vyplývá, že vozidlo skončilo na střeše mimo vozovku. Policie uvedla, že řidič nebyl pod vlivem alkoholu.

Nehoda se stala v obci Spišské Bystré nedaleko Popradu. Na místě zasahovaly všechny záchranářské složky včetně vrtulníku.

Podle portálu noviny.sk se děti vracely ze školy. Podle záběrů z místa nehody není u vozovky chodník.

Témata:  Slovensko auto nehody aut

Související

Aktuálně se děje

6. května 2026 14:59

Moderní technika pro zemní práce šetří čas i námahu

Zemní práce patří mezi nejdůležitější fáze každé stavby. Ať už jde o přípravu základů pro rodinný dům, úpravu zahrady, pokládku zámkové dlažby nebo budování příjezdové cesty, bez správné techniky se dnes obejde jen málokdo. Moderní stroje a nářadí dokážou výrazně urychlit práci, zvýšit přesnost a zároveň snížit fyzickou náročnost celého procesu. Právě proto roste zájem o půjčovny, které umožňují využít profesionální vybavení bez nutnosti drahého nákupu.

Zdroj: Komerční článek

Další zprávy