Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Američan šel na toaletu, zažil tam noční můru

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixabay

Virginia Beach (USA) - Obyvatel města Virginia Beach na východním pobřeží Spojených států nemohl uvěřit svým očím, když doma našel v záchodové míse krajtu královskou.

"Myslel jsem si, že si ze mě někdo vystřelil," svěřil se James Hooper v pátek místní televizi WKTR s noční můrou každého, kdo se bojí plazů. Ven hada vytáhl přivolaný kamarád pomocí smyčky vytvořené na rybářském prutu, napsala agentura DPA.

"Když se dostávala ven, byla větší a větší," popisoval Hooper. Podle televizního kanálu oba přátelé následně zavolali úřad na ochranu zvířat. Tamní zaměstnankyně si také nejdřív myslela, že se jedná o žert. "Tohle je jedna z věcí, o které si myslíte, že se nemůže stát, ale teď se stala," řekla stanici Rebecca Franklinová.

Podle jejích slov prý šlo o neškodný, domestikovaný druh, který se v okolí nevyskytuje.

Témata:  USA WC hadi

Související

Aktuálně se děje

13. prosince 2025 12:10

Opakované otřesy na západě Čech. Začalo to už minulý týden

Už přes týden trvá situace, kdy se otřásá země na západě Čech. Podle odborníků došlo k více než deseti otřesům o síle přes dva stupně. Zatím nejsilnější zemětřesení proběhlo během minulého víkendu.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy