Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Po rvačce řidičů jeden muž zemřel, jeho vraha pak zabilo jiné auto

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: CNN

Sacramento - Po srážce dvou aut na dálnici v severní Kalifornii se strhla v pondělí mezi oběma řidiči rvačka, která skončila smrtí jednoho z nich. Druhého u místa činu srazilo jiné projíždějící vozidlo. S odvoláním na očité svědky o tom informoval web listu San Francisco Chronicle.

Podivnou smrt dvou lidí odpoledne místního času na mezistátní dálnici číslo pět u Sacramenta začala vyšetřovat místní policie. Podle svědků 37letý pachatel několikrát udeřil 39letého muže zřejmě železnou tyčí nebo baseballovou pálkou. Zraněný následně podlehl vnějšímu i vnitřnímu krvácení.

Vrah poté mlátil ještě do dalších aut, která se na místě zastavila, a nevšiml si, že vstoupil do cesty jinému projíždějícímu vozidlu. Srážku s ním nepřežil.

Policie kvůli vyšetřování incidentu zastavila provoz na dálnici na několik hodin.

Témata:  USA krimi San Francisco

Související

Aktuálně se děje

2. února 2026 13:02

Končí lhůta pro daň z nemovitosti. Úřady doporučují portál MOJE daně

Každý rok se povinnost podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí se týká statisíců poplatníků. Letos je poslední den lhůty pro podání přiznání dnes, tedy v pondělí 2. února. Finanční správa doporučuje využít portál MOJE daně, který umožňuje automatické předvyplnění formuláře.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy