Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž nechtěl odhodit kámen, policie po něm vystřelila

Policie USA
Policie USA
Foto: Pixabay

Dallas – Na letišti Love Field v Dallasu se střílelo. Policie několikrát vypálila na muže, který s kamenem v ruce kráčel k policistům a ani přes výzvy ho nechtěl odložit.

Incident se stal u jednoho z východů, nedaleko vydávacího místa pro zavazadla. Část letiště byla evakuována, z bezpečnostních důvodů byly uzavřeny také odbavovací přepážky.

Muž s kamenem v ruce šel přímo k policistům. Ti ho vyzvali, aby kámen odložil, což odmítl. Z videa, které natočil jeden ze svědků, je slyšet křik policisty, aby si dotyčný lehl, poté následuje několik výstřelů.

Stav postřeleného není znám, z místa ho odvezla sanitka.

Témata:  USA policie USA

Související

Aktuálně se děje

9:56

Rudolf Merkner promluvil o rozvodu s Janou Bernáškovou. Řekl, co je těžké

V šoubyznyse to není jen o nových láskách či svatbách, ale i rozchodech a rozvodech. Loni se rozpadlo manželství scénáristy a režiséra Rudolfa Merknera s herečkou Janou Bernáškovou. Merkner nyní přiznal, s čím je pro něj těžké vyrovnat. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy