Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Řidič kamionu usnul při čekání v koloně. Ucpal frekventovanou dálnici

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Berlín - Při čekání v koloně na německé dálnici A2 ve směru z Hannoveru na Bielefeld usnul řidič kamionu. Způsobil tak ostatním šoférům nemalé potíže.

Velmi frekventovaná dálnice A2 byla zablokovaná už od pondělí, kdy na ní došlo k nehodě dvou kamionů.

Její otevření trvalo dlouho, protože kromě odstranění trosek havarovaných aut museli silničáři také položit nový asfalt.

Zatímco silničáři odstraňovali následky nehody, jeden z řidičů čekajících v koloně aut za volantem usnul. Kvůli němu se dnes ráno na dálnici utvořila nová zácpa, přestože už byla komunikace průjezdná.

Témata:  Německo dálnice kuriozity nákladní doprava

Související

Aktuálně se děje

1. března 2026 11:14

28. února 2026 21:31

Íránem otřásl údajný letecký úder na dívčí školu. Mrtvých má být 85, další přibývají

Íránským městem Mínáb otřásla tragédie, když letecký úder zasáhl tamní dívčí školu. Podle polooficiální tiskové agentury Mehr, která cituje místního prokurátora, si útok vyžádal nejméně 85 obětí. Předchozí zprávy přitom hovořily o 53 mrtvých, bilance se však s postupem záchranných prací dramaticky zvýšila.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Alíréza Aráfí

Írán po zabití Chameneího povede tříčlenná rada ajatolláha Alírézy Aráfía

Írán oficiálně oznámil zřízení tříčlenné přechodné rady, která převzala správu státních záležitostí po zabití nejvyššího duchovního vůdce, ajatolláha Alího Chameneího. V neděli byl do tohoto dočasného orgánu jmenován ajatolláh Alíréza Aráfí, vlivný člen ústavního dozorčího orgánu. Spolu s ním radu tvoří úřadující prezident Masúd Pezeškiján a šéf soudní moci Gholám-Hosejn Mohsení-Edžeí.