Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Důchodce se nechal přemluvit prodavačem. "Vydělal" si 13 milionů

Důchdoci, ilustrační fotografie
Důchdoci, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Sedmdesátiletý Američan ze státu Michigan má za sebou neuvěřitelnou zkušenost. Naruby mu otočila život obyčejná návštěva obchodu, díky které přišel k pohádkovým penězům.

Senior díky loterii Fantasy 5 vyhrál přibližně více než půl milionu dolarů, zhruba 13 milionů korun. Lístek do loterie si přitom vůbec neplánoval koupit. Přemluvil ho k tomu ale tamní prodavač.

Sedmdesátiletý Američan to prozradil při přebírání výhry. Zašel do obchodu s alkoholem ve městě Grand Blanc, kde si na radu prodavače vyzkoušel loterii Fantasy 5.

"Tak jsem si řekl, že to zkusím," řekl médií šťastlivec. Kdyby ho prodavač nepřemluvil, lístek by si nekoupil.

Výherce by si nyní rád koupil nové auto a golfový set. Zbytek peněz si chce odložit na horší časy.

Témata:  důchodci loterie

Související

Aktuálně se děje

2. července 2026 4:00

Víkendové počasí se oproti poslední zkušenosti bude lišit

Blíží se první červencový víkend, který se bude od posledního červnového výrazně lišit. Tropy se tentokrát Česku vyhnou, maximální teploty zůstanou pod hranicí 30 stupňů. Vyplývá to z aktuální předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy