Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Důchodce se nechal přemluvit prodavačem. "Vydělal" si 13 milionů

Důchdoci, ilustrační fotografie
Důchdoci, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Sedmdesátiletý Američan ze státu Michigan má za sebou neuvěřitelnou zkušenost. Naruby mu otočila život obyčejná návštěva obchodu, díky které přišel k pohádkovým penězům.

Senior díky loterii Fantasy 5 vyhrál přibližně více než půl milionu dolarů, zhruba 13 milionů korun. Lístek do loterie si přitom vůbec neplánoval koupit. Přemluvil ho k tomu ale tamní prodavač.

Sedmdesátiletý Američan to prozradil při přebírání výhry. Zašel do obchodu s alkoholem ve městě Grand Blanc, kde si na radu prodavače vyzkoušel loterii Fantasy 5.

"Tak jsem si řekl, že to zkusím," řekl médií šťastlivec. Kdyby ho prodavač nepřemluvil, lístek by si nekoupil.

Výherce by si nyní rád koupil nové auto a golfový set. Zbytek peněz si chce odložit na horší časy.

Témata:  důchodci loterie

Aktuálně se děje

23. května 2024 14:46

Norsko uzavře hranice ruským turistům

Norská vláda od 29. května zavede dodatečná omezení vstupu pro občany Ruska, kteří cestují do Norska za turistikou nebo "jinými nepodstatnými účely". Informace byla zveřejněna ve středu na webových stránkách kabinetu, jak uvádí agentura Reuters.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Viktor Orbán /Fidesz/, maďarský premiér

Mluvit o ruské hrozbě je spíše přípravou na vstup do války, tvrdí Orbán

Mluvit o ruské hrozbě je spíše přípravou na vstup do války. To, co se děje nyní, je podobné jako při burcování před první a druhou světovou válkou, co lze vidět v médiích a ve vyjádřeních politiků, řekl v pátek ráno předseda maďarské vlády Viktor Orbán v pravidelném rozhovoru pro veřejnoprávní rozhlas Kossuth Radio.