Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Německo hlásí 6325 nových infekcí

Německo, ilustrační foto
Německo, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Zdravotnické úřady v Německu za uplynulý den oznámily 6325 nových případů koronavirové nákazy. O týden dříve přibylo 6726 případů, píše s odvoláním na statistiky německého Institutu Roberta Kocha (RKI) agentura DPA.

Sedmidenní incidence, tedy počet nakažených na 100.000 obyvatel za poslední týden, je nyní na hodnotě 81,1. O den dříve činila 81,9, před týdnem 83,8.

Ve zhruba 83milionovém Německu se koronavirem od počátku epidemie nakazily přes čtyři miliony lidí. Více než 3,8 milionu lidí se uzdravilo.

Komplikacím spojeným s covidem-19 celkem v zemi podlehlo 92.686 pacientů, z toho 68 za posledních 24 hodin. Před týdnem Německo hlásilo 59 úmrtí.

Témata:  Německo koronavirus (coronavirus) COVID-19

Související

Aktuálně se děje

11. prosince 2025 11:23

Olga Lounová má pro strach uděláno. I v těhotenství do toho jde po hlavě

Olga Lounová je sice v pokročilém stadiu těhotenství a již brzy se postará o pokračování babyboomu v českém šoubyznyse, ale ještě si střihla koncert ve vyprodaném O2 universu v Praze. Čím přítomné fanoušky šokovala? 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy