Pákistánský premiér na twitteru uvedl, že odhalení Pandora Papers vítá. V roce 2016, předtím, než se stal šéfem kabinetu, Chán podpořil žádosti opozice o zahájení vyšetřování poté, co na zájmy pákistánské elity v daňových rájích upozornil jiný projekt, Panama Papers.

ICIJ získalo více než 11,9 milionu finančních záznamů a 2,94 terabajtů utajených informací od 14 offshorových společností. Na projektu se podílelo přes 600 novinářů ze 117 zemí světa a na 150 médií. Podle českého serveru investigace.cz, který se projektu zúčastnil, se kauzy týkají 300 Čechů a také českého premiéra Andreje Babiše, který popírá, že by se dopustil něčeho nezákonného.

Pákistánský ministr financí Šaukat Tarín a členové jeho rodiny vlastnili podle uniklých dat čtyři offshorové firmy. Finanční poradce, který měl na starost administrativu těchto společností, konsorciu ICIJ sdělil, že společnosti založila Tarínova rodina za účelem investování do banky s obchodními vazbami na Saúdskou Arábii, ale že k investicím nakonec nedošlo.

Z uniklých dat také vyplývá, že ministr pro vodní zdroje Čaudhrí Múnis Elahí upustil od plánovaných investic prostřednictvím daňových rájů poté, co byl varován, že transakce budou oznámeny daňovým úřadům v Pákistánu. Mluvčí ministrovy rodiny ale obvinění odmítl a uvedl, že její majetek byl přiznán v souladu se zákonem.