Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pieta se změnila v krveprolití. Při střelbě v Louisianě 13 zraněných

Krimi, ilustrační fotografie
Krimi, ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Třináct lidí bylo v sobotu pozdě večer zraněno při střelbě na pietním shromáždění ve městě Bogalusa v americkém státě Louisiana. Stav jednoho z postřelených je kritický.

S odvoláním na místní policii o tom dnes informovala agentura AP.

Město Bogalusa leží zhruba 100 kilometrů severovýchodně od New Orleans. Střílelo se na pietním shromáždění, kde se lidé sešli, aby uctili památku muže, kterého v pátek našli mrtvého v jeho voze. Smrt policie vyšetřuje jako vraždu.

Při sobotní střelbě podle policistů z města Bogalusa nikdo nezemřel, jeden člověk je ale v nemocnici v kritickém stavu.

Policie v souvislosti se střelbou nikoho nezadržela. Očití svědci jí totiž neposkytli žádné informace.

Témata:  střelba v USA USA

Související

Aktuálně se děje

31. července 2026 19:22

31. července 2026 10:41

Lela Vémola se odhodlala a řekla pravdu. Vytáhla i předmanželskou smlouvu

Další velmi otevřená zpověď Lely Vémoly vypovídá o napjatých vztazích mezi trojnásobnou maminkou a zápasníkem Karlosem Vémolou. Lela zjistila, že nemá smysl mlčet. Fanouškům prozradila, že děti momentálně živí jen z vlastních prostředků. Přiznala také, že se zápasníkem mají podepsanou předmanželskou smlouvu.

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy