Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Po střelbě v americkém Austinu bylo hospitalizováno 12 lidí

Ilustrační fotografie.
Ilustrační fotografie.
Foto: CNN

Nejméně 12 lidí muselo být hospitalizováno po dnešní střelbě v centru texaského města Austin. Informovala o tom americká stanice CNN.

Texaské úřady incident potvrdily. Policie oznámila, že byla zraněna řada osob a 12 lidí bylo třeba hospitalizovat.

Podle agentury AP není jasné, zda všichni byli zraněni při palbě. Jasný zatím není ani důvod střelby. Policie nejmenovala žádného podezřelého a dosud neinformovala o zadržení.

Témata:  střelba zbraně policie USA

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 5:00

Počasí: Na Česko se řítí extrémní tropy, teploty vyrostou až na 39 stupňů

Českou republiku čeká v nejbližších dnech slunečné počasí doprovázené vlnou tropických veder.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy