Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Sebevražda v pařížském nákupním centru vyvolala paniku

Francouzská policie
Francouzská policie
Foto: Wikipedia **www.wikipedia.org**

Paniku v pařížské obchodní čtvrti La Défense dnes vyvolala sebevražda muže, který skočil z vyšších pater nákupního centra. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na mluvčího policie. Ta v souvislosti s incidentem dříve vyzvala, aby se lidé místu vyhnuli.

Policejní mluvčí označil za nepravdivé zprávy uveřejněné na sociálních sítích, podle nichž se v nákupním centru střílelo. O policejním zásahu ve čtvrti La Défense dříve informoval francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin. Pařížský dopravní podnik oznámil, že dočasně přeruší provoz na jedné z linek metra.

Podle stanice BFMTV se incident odehrál v nákupním centru Quatre Temps. Zdroje hovořily o tom, že zde spáchal sebevraždu muž pádem z vrchních pater. Rána při dopadu pak vyvolala davovou paniku. Sebevraždu jako původ incidentu potvrzovaly také zdroje agentury AFP.

Témata:  Francie policie Francie

Aktuálně se děje

12. dubna 2024 20:30

Smrt hvězdy kultovního seriálu Derrick. Fritz Wepper se rozhodl ukončit léčbu vážné nemoci

Koncem března zemřel slavný německý herec Fritz Wepper, kterého dobře znali i čeští diváci. Jeho manželka oznámila, že zemřel v mnichovském hospici. Slavnému herci bylo 82 let.

Zdroj: Kateřina Skálová

Další zprávy