Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Slovenské nemocnice hlásí přes 1000 pacientů v souvislosti s covidem-19

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixabay

Počet hospitalizovaných v souvislosti s koronavirovou nákazou na Slovensku v pondělí poprvé od poloviny letošního května vystoupil nad hranici 1000 osob.

V nemocnicích bylo 1056 pacientů s potvrzeným covidem-19 nebo s podezřením na toto onemocnění.

Vyplývá to z dnešních informací slovenského ministerstva zdravotnictví.

Výrazná většina ze zmíněné skupiny hospitalizovaných pacientů nebyla vůbec nebo plně očkovaná proti covidu-19.

Témata:  Slovensko koronavirus (coronavirus) COVID-19 nemocnice

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 20:01

Gabriela Soukalová otevřeně přiznala to, co by si každá jiná žena nechala pro sebe

Bývalá biatlonová šampionka Gabriela Soukalová se již za několik týdnů stane dvojnásobnou maminkou. S blížícím se termínem porodu je na ní pokročilé stadium těhotenství již velmi zřetelně znát, což ji vedlo k tomu, že se se svými fanoušky otevřeně podělila o pocity z proměny vlastního těla během tohoto radostného období.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy