Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Slovenské nemocnice hlásí přes 1000 pacientů v souvislosti s covidem-19

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixabay

Počet hospitalizovaných v souvislosti s koronavirovou nákazou na Slovensku v pondělí poprvé od poloviny letošního května vystoupil nad hranici 1000 osob.

V nemocnicích bylo 1056 pacientů s potvrzeným covidem-19 nebo s podezřením na toto onemocnění.

Vyplývá to z dnešních informací slovenského ministerstva zdravotnictví.

Výrazná většina ze zmíněné skupiny hospitalizovaných pacientů nebyla vůbec nebo plně očkovaná proti covidu-19.

Témata:  Slovensko koronavirus (coronavirus) COVID-19 nemocnice

Související

Aktuálně se děje

21. června 2026 19:11

Koncerty si vybraly svou daň, přiznala Ewa Farna

Dvaatřicetiletá zpěvačka Ewa Farna má za sebou dosavadní vrchol své dvacetileté kariéry v podobě tří velkolepých koncertů v pražském Edenu, které se uskutečnily od 13. do 16. června. Přestože cítí obrovskou radost a vděčnost, enormní nasazení si vybralo svou daň – polsko-česká hudebnice otevřeně přiznala, že se momentálně nachází na pokraji sil.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy