Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vražda v přímém přenosu. Muž byl ubodán během videohovoru

Policie USA
Policie USA
Foto: Pixabay

Jistý muž z ostrova Long Island v americkém státu New York údajně ubodal svého otce, který si zrovna povídal s dvaceti dalšími lidmi prostřednictvím videohovoru na platformě Zoom. O tomto případu, který se stal ve čtvrtek, informovala místní policie.

Podle ní byl v bytě jen útočník se svým 72letým otcem, ale jinde před monitory počítačů sedělo dvacet dalších lidí, kteří mohli být svědky vraždy.

Šlo o setkání skupiny Anonymních alkoholiků. Účastníci schůzky si všimli, že jeden z nich jim během ní zmizel z obrazovky. Zavolali proto policii, té ale asi deset až 15 minut trvalo, než se jí podařilo zjistit identitu a adresu muže.

Jeho 32letý syn před policisty vyskočil z okna, dopadli ho asi o půldruhého kilometru dál. V nemocnici mu lékaři ošetřili drobná poranění, která si způsobil skokem z okna. Byl obviněn z vraždy. Motiv jeho činu není známý.

Jeden z účastníků videokonference, který si nepřál být jmenován, později televizi CBS popsal, že do místnosti, kde muž seděl u počítače, přišel jiný člověk, který byl nahý. Z postele strhl povlečení, dal ho na zem, jako by chtěl něco zakrýt, a pak zakryl kameru, aby ho nikdo neviděl.

Témata:  vražda USA

Související

Aktuálně se děje

2. května 2026 17:35

Jan Hřebejk prozradil, co trápilo hitmakera Oskara Petra

Hudebník a hitmaker Oskar Petr možná nebyl tak známý, jak by si jako autor několika nesmrtelných hitů zasloužil. Podle známého filmového režiséra Jana Hřebejka se muzikant trápil tím, že se tolik neví, jaké písně napsal. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy