Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zloděj usnul v bytě, který vykrádal. Chrápáním vzbudil majitelku

Francouzská policie
Francouzská policie
Foto: Wikipedia **www.wikipedia.org**

Hlasité chrápání vzbudilo tento týden v jihofrancouzském městě Montpellier mladou ženu. U své postele našla neznámého spícího muže a před bytem své vlastní věci. O případu informovala stanice France Bleu.

Osmnáctiletá servírka po návratu z práce do hlídaného bytového komplexu zapomněla zamknout vstupní dveře svého bytu. Silně opilého šestadvacetiletého muže, kterého později v noci objevila, probudila až přivolaná policie.

Mladík původem z Alžírska, kterému úřady již před incidentem nařídily opustit francouzské území, kladl policistům fyzický odpor.

Spánek na místě činu se jim nakonec snažil vysvětlit tím, že byl z krádeže unavený a chtěl si chvilku odpočinout, uvedla stanice France Bleu.

Témata:  Francie

Související

Aktuálně se děje

17. dubna 2026 21:05

Klempíře opravila i Česká televize: StarDance k nám patří, kvalitu pochválila i BBC

Diskuse o podobě veřejnoprávního vysílání nabraly nový směr poté, co ministr kultury Oto Klempíř zpochybnil místo taneční soutěže StarDance v programu České televize. Podle jeho názoru jde o licencovaný formát, který je typickým produktem komerčních stanic, a do televize veřejné služby by proto úplně patřit neměl. Ministr zdůraznil, že na obrazovkách ČT by viděl raději původní dramatickou tvorbu než přejaté zahraniční show.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy