Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Televize Barrandov bez Jaromíra Soukupa. Problémy nekončí

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Instagram

Technické problémy TV Barrandov evidentně neskončily odstavením Jaromíra Soukupa z nejvyšších funkcí a televizní obrazovky. Ve čtvrtek postihl stanici nepříjemný výpadek. Trvalo to několik hodin, než se podařilo obnovit vysílání. 

Dle webu lupa.cz začal výpadek ve čtvrtek kolem 16. hodiny. Na hlavním kanálu TV Barrandov byl během problémů monoskop. Když se po 20. hodině podařilo vysílání rozjet, stále byly potíže například s grafikou. Na stanicích Barrandov Krimi a Kino Barrandov viděli diváci po několik hodin černou obrazovku. 

Podle zástupců televize došlo k přerušení vysílání kvůli blíže nespecifikované technické poruše. K podobným výpadkům došlo několikrát i za éry Jaromíra Soukupa.

Soukup v průběhu letošního roku prodal i zbývající padesátiprocentní podíl ve vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. Odkoupil ho od něj podnikatel Jan Čermák, který se nyní snaží televizi znovu nastartovat. 

Pod hlavičku firmy Barrandov Televizní Studio spadají kanály TV Barrandov, Krimi Barrandov a Kino Barrandov, které mají zhruba dvouprocentní podíl sledovanosti na českém televizním trhu. Empresa Media pak zastřešovala i časopisy Týden, Sedmička, Interview a Instinkt.

Témata:  Jaromír Soukup TV Barrandov

Související

Aktuálně se děje

11. září 2025 13:36

Český slavík 2025: Začalo se rozhodovat o vítězích. Jedna věc zůstává stejná

V jednu chvíli už to s Českým slavíkem nevypadalo dobře, ale Nově se ho v posledních letech podařilo resuscitovat. Další ročník ankety, která zachycuje popularitu tuzemských hudebních interpretů, proběhne zhruba za dva měsíce. Co víme o letošním ročníku? 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy