Agrární Komora České Republiky

Ilustrační fotografie.

Agrární komora a Zemědělský svaz chystají protestní jízdy během summitu EU

Agrární komora ČR a Zemědělský svaz ČR chystají na 15. září během summitu ministrů zemědělství a rybolovu protestní jízdy v regionech. Ministrům chtějí také předat společné memorandum agrárních komor zemí Visegrádské skupiny. Detaily akce zveřejní po společném jednání předsednictev obou organizací příští týden v pondělí. ČTK to dnes sdělila mluvčí Agrární komory Barbora Pánková.

Aktuálně se děje

25. června 2026 20:25

25. června 2026 9:59

Je to poprvé v historii. Předpověď pro Česko počítá s teplotou až 40 stupňů

Čeští meteorologové poprvé v historii dopředu předpovídají, že teploty v Česku vystoupají až na 40 stupňů. Počítá s tím předpověď na nadcházející neděli, kdy bude vrcholit příliv teplého vzduchu a tím pádem i vlna veder. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Dálnice, ilustrační fotografie.

Dálniční známku nově zakoupíte na jiné adrese, upozornilo ministerstvo

Oficiální e-shop pro nákup elektronických dálničních známek nově funguje na adrese edalnice.gov.cz, informovalo ministerstvo dopravy. Přechod pod jednotnou státní doménu gov.cz má řidičům usnadnit rozpoznání oficiálního webu a ochránit je před nákupem na stránkách, které napodobují státní e-shop a účtují si za zprostředkování zbytečné poplatky.