Na letišti v Moskvě došlo ke srážce letadla s vozíkem
Moskva - Letadlo An-148 se při pojíždění na moskevském letišti Domodědovo srazilo s vysokozdvižným vozíkem. Při nehodě se nikomu nic nestalo.
Moskva - Letadlo An-148 se při pojíždění na moskevském letišti Domodědovo srazilo s vysokozdvižným vozíkem. Při nehodě se nikomu nic nestalo.
1. června 2026 21:23
Nicolas Cage prozradil, že si v loňském roce nechal oficiálně a legálně změnit své jméno na Nicolas Cage, a to jak v profesním, tak v osobním životě. Držitel Oscara, který se narodil jako Nicolas Kim Coppola, se k tomuto kroku rozhodl proto, že již nechtěl být vnímán jako pouhý klaunský bratranec na okraji slavné hollywoodské rodiny. Herec v rozhovoru pro magazín Variety uvedl, že je nyní Nickem Cagem v běžném životě i před kamerou a že považuje za lepší být patriarchou své vlastní malé rodiny.
Zdroj: Libor Novák
Dva lidé mohou skončit za mřížemi kvůli loňskému tragickému požáru v restauraci v Mostě, který nepřežilo sedm lidí. Policie po náročném vyšetřování události obvinila dvojici osob z obecného ohrožení z nedbalosti.