VIDEO: Největší letadlo na světě v Praze? Antonov An-225 Mrija dnes odletěl
Praha - Česká metropole se dočkala ctnostné návštěvy. Několik dní v ní strávilo největší letadlo na světě Antonov An-225 Mrija, které dnes opustilo Letiště Václava Havla.
Praha - Česká metropole se dočkala ctnostné návštěvy. Několik dní v ní strávilo největší letadlo na světě Antonov An-225 Mrija, které dnes opustilo Letiště Václava Havla.
Praha - Na vzácnou návštěvu se chystá pražské Letiště Václava Havla. Před jedenáctou hodinou by v Praze měl přistát největší letoun na světě, Antonov An-225 Mrija. Ukrajinský stroj zůstane v Praze do čtvrtečního rána.
10. ledna 2026 21:56
10. ledna 2026 20:43
10. ledna 2026 19:25
Úmysl poslance Filipa Turka (Motoristé) žalovat prezidenta Petra Pavla se neobešel bez reakcí politických konkurentů zatím neúspěšného kandidáta na post ministra životního prostředí. Exministr dopravy Martin Kupka (ODS) nemá pro takové jednání pochopení.
Zdroj: Jan Hrabě
Česko hodlá reagovat na tragický požár při novoročních oslavách v baru ve švýcarské Crans-Montaně. Ministr vnitra Lubomír Metnar (ANO) na žádost premiéra Andreje Babiše nechá prověřit stav požární bezpečnosti v obdobných tuzemských zařízeních.