bizoni

V brněnské zoo se narodila bizoní holčička Mája

V brněnské zoo se narodilo mládě bizona

Brno - Bizonům z brněnské zoo se 20. dubna narodilo mládě, je to samička. Stádo ve výběhu u indiánské vesnice tak nyní čítá šest kusů. Nový přírůstek dostal jméno Kotletka, informovali pracovníci zoo novináře.

Aktuálně se děje

5:00

Počasí bude o víkendu extrémní. Teploty vyrostou až na 40 stupňů

O nadcházejícím víkendu nás čeká další citelné oteplování, které v neděli pravděpodobně vyvrcholí extrémními teplotami.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy