bizoni

V brněnské zoo se narodila bizoní holčička Mája

V brněnské zoo se narodilo mládě bizona

Brno - Bizonům z brněnské zoo se 20. dubna narodilo mládě, je to samička. Stádo ve výběhu u indiánské vesnice tak nyní čítá šest kusů. Nový přírůstek dostal jméno Kotletka, informovali pracovníci zoo novináře.

Aktuálně se děje

5:00

Počasí: Na Česko se řítí extrémní tropy, teploty vyrostou až na 39 stupňů

Českou republiku čeká v nejbližších dnech slunečné počasí doprovázené vlnou tropických veder.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy