bizoni

V brněnské zoo se narodila bizoní holčička Mája

V brněnské zoo se narodilo mládě bizona

Brno - Bizonům z brněnské zoo se 20. dubna narodilo mládě, je to samička. Stádo ve výběhu u indiánské vesnice tak nyní čítá šest kusů. Nový přírůstek dostal jméno Kotletka, informovali pracovníci zoo novináře.

Aktuálně se děje

24. června 2026 11:26

V Ostravě se střílelo. Zasahovala policie, hledaný muž je po smrti

Policie ve středu dopoledne zasahovala kvůli ozbrojenému muži v Ostravě. Na místě došlo k postřelení ženy, která skončila v péči zdravotníků. Střelec byl následně nalezen bez známek života. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy