V brněnské zoo se narodilo mládě bizona
Brno - Bizonům z brněnské zoo se 20. dubna narodilo mládě, je to samička. Stádo ve výběhu u indiánské vesnice tak nyní čítá šest kusů. Nový přírůstek dostal jméno Kotletka, informovali pracovníci zoo novináře.
Brno - Bizonům z brněnské zoo se 20. dubna narodilo mládě, je to samička. Stádo ve výběhu u indiánské vesnice tak nyní čítá šest kusů. Nový přírůstek dostal jméno Kotletka, informovali pracovníci zoo novináře.
5:00
O nadcházejícím víkendu nás čeká další citelné oteplování, které v neděli pravděpodobně vyvrcholí extrémními teplotami.
Zdroj: Libor Novák
Náročné bude o víkendu i cestování hromadnou dopravou. Na vyvrcholení vlny veder se připravují i České dráhy, které již ve čtvrtek vydaly doporučení pro cestující. Lidé se na cesty vlakem mají náležitě vybavit.