Disneyland

Ilustrační foto

Tokio po čtyřech měsících znovu otevřelo Disneyland, návštěvníci jásali

Tokijský Disneyland dnes poprvé po čtyřech měsících uzavírky vynucené epidemií covidu-19 uvítal návštěvníky. Fanoušci kreslených postaviček musí podle nových pravidel dodržovat hygienická opatření, bezpečné rozestupy a při vstupu si nechat změřit teplotu, píše agentura Reuters. Tokio přitom nadále eviduje nové případy koronaviru, kolem tisíce dalších infekcí dnes oznámily Filipíny a Indonésie.

Aktuálně se děje

5:00

Počasí bude o víkendu extrémní. Teploty vyrostou až na 40 stupňů

O nadcházejícím víkendu nás čeká další citelné oteplování, které v neděli pravděpodobně vyvrcholí extrémními teplotami.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy