Evropská investiční banka

Praha

Rozpočet Prahy bude v příštím roce 83,8 miliardy korun

Praha bude v příštím roce hospodařit s vyrovnaným rozpočtem, příjmy i výdaje mají činit 83,8 miliardy Kč. Proti loňsku vzrostou o asi 5,5 miliardy korun běžné výdaje. Na investice je vyčleněno 16,8 miliardy, což je o něco méně než pro letošní rok. Novinářům to dnes řekl náměstek primátora Pavel Vyhnánek (Praha Sobě).

Aktuálně se děje

24. července 2026 18:41

23. července 2026 18:49

To asi ani on sám nečekal. Honza Dědek se má vrátit na televizní obrazovku

Tuzemští televizní diváci před nějakým časem přijali zprávu o konci Honzy Dědka na obrazovkách. Prima se totiž s moderátorem nedohodla na pokračování spolupráce. Nyní to vypadá, že nastalé situace se rozhodla využít konkurenční televizní stanice. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Filip Turek (Motoristé)

Filip Turek má další problém. Policie prověřuje video, na němž si z Prahy udělal závodní dráhu

Europoslanec Filip Turek čelí další vlně kritiky v souvislosti se svojí řidičskou minulostí. Po nedávné havárii v centru Prahy, kvůli které dočasně omezil vystupování na veřejnosti a čeká na závěry policie, se v internetovém prostoru znovu objektivně šíří archivní záběry. Veřejnost totiž začala sdílet pět let staré video, na kterém zkoušel hranice sportovního vozu v ulicích pražského Strahova.